GoodAngels

GoodAngels


#1 2009-07-13 07:03:25

BingerIEvilek

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 32

ZAPOZNAWAJKA

HEJ , WSZYSTKIM NOWYM I STARYM GRACZOM  MOWIE WITAM , I  KAŻDEGO    PROSZĘ O PRZEDSTAWIENIE SIĘ NA NASZYM FORUM BĘDZIE NAM ŁATWIEJ NAWIĄZAĆ KONTAKT MOŻNE NAWET  SIĘ ZAPRZYJAŹNIĆ CZAS BY NASZ GLIDIA ZACZĘŁA  BYĆ RAZEM I JESZCZE BARDZIEJ RAZEM WIELU Z NAS  PRZESIADUJE GODZINAMI NA METINIE WIEC BONCMY
RODZINA


GLIDA TO RODZINA A WIEC CZAS SIĘ POZNAĆ

Offline

 

#2 2009-07-13 07:08:56

BingerIEvilek

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 32

Re: ZAPOZNAWAJKA

TO MOŻNE JA ZACZNĘ WAS TO ODWAŻY  NAZYWAM SIĘ OLA  MÓJ MAZ EVILEK TO DAREK  MIESZKAMY W LUBLINIE  , ZACZELISMY GRAC  KILKA MIESIĘCY TEMU , MOJA POSTAĆ BINGER JEST  W FAZIE POSTOJU ZE WZGLĘDU NA ROZWÓJ ZAPLANOWANY EVILKA WIEC SIEDZIMY NA NIM  RAZEM , CELEM NASZEJ GRY  UZYSKAĆ POZIOM   BARDZO WYSOKI I MOC  POWIEDZIEĆ ZE OSIĄGNĘLIŚMY TO SAMI BES JAKIŚ HAKÓW
WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM ))


GLIDA TO RODZINA A WIEC CZAS SIĘ POZNAĆ

Offline

 

#3 2009-07-13 11:24:22

mariocopy10

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

Witam wszystkich mój nick to mariocopy10 na imię mam Mariusz mam 35 lat mieszkam wraz ze swoja rodzinka czyli moja żoneczką Bożenką  i dwójka dzieci na Śląsku koło Katowic
mój nick  składa się z dwóch członów mario od imienia tak na mnie mówili znajomi i copy od tego ze prowadziłem serwis kserokopiarek piszę to bo często mam pytania skąd pomysł na taki nick wiec już  wyjaśnione  . gram w metina bo lubię się dobrze bawić chociaż nie zawsze to tu wychodzi no i poznałem tu wspaniałych ludzi to tez ważne , wcześniej grałem 4 lata w ogame lecz widzę teraz że to był stracony czas.
Myślę ze będziemy się dobrze wspólnie bawić i stworzymy coś wspaniałego razem wspólnie , super gildie ze wspaniałymi ludźmi bo bez was by tego nie było , jestem waszym liderem i założycielem tej gildii lecz jest ona założona dla was , graczy metina którzy się do nas dopasują
Kadra za żadu przedstawi się sama , będziemy pilnować abyśmy się dobrze bawili a czarne owce będziemy wydalać z gildii bo i tacy się zdarzają wśród nas
pozdrawiam i życzę miłej wspólnej zabawy mariocopy10 Mariusz

Offline

 

#4 2009-07-14 16:56:07

clanc

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

heyka wszystkim co sa i tym co beda clanc to ja
a tak naprawde to  krzysztof
mieszkam ... no cotam e migrant w londynie juz zadlugo moze czas pomyslec o powrocie
w metku ninja,  ciaglem brak czasu , powolutku idzie LV za LV
ale konsekwentnie pozdro wsiem i wobec


NIEMA MNIE ALE JESTEM

Offline

 

#5 2009-07-14 22:46:51

jamalowaxd

Nowy użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

Ja jestem Marta, mam 17 lat i mieszkam w Radomsku .
Mój nick powstał od miłości do zespołu "Jamal", a wogóle to nie mialam pomyslu więc jest jaki jest:)
A gildia mnie cały czas pozytywnie zaskakuje i cała ekipa:) Aha i gram jakieś niespełna 8 miesięcy. Pozdrawiaam :D

Ostatnio edytowany przez jamalowaxd (2009-07-14 22:48:42)

Offline

 

#6 2009-07-20 14:19:03

_Farien_

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

Cześć wszystkim mam na imię Marzena pochodzę z Tarnowa woj. małopolskie aktualnie odpoczywam skończyłam studia licencjackie i od października jak dobrze pójdzie to będę się uczyć dalej tym razem w Krakowie. Studiowałam matematykę... :D W grę w Metina wkręcił mnie mój chłopak ma wojownika -  "LizardKing" na pewno się przedstawi wiec nie będę więcej już nic o nim pisać Szukaliśmy dobrej gildii nie tylko żeby zaistnieć w grze ale żeby tez zapoznać się z ludźmi i zaprzyjaźnić. Z tego co widzę to może nam się uda stworzyć fajna gildie. Ja mam Wojowniczkę o imieniu Farien i lura - Samara. Częściej jednak gram Farien. Nie wiem dokładnie ile już gram ale chyba będzie około 7 miesięcy Pozdrawiam

Offline

 

#7 2009-07-21 15:23:04

LizardKing

Nowy użytkownik

1867173
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

Witam gildiowiczów, mam na imię Łukasz, mieszkam w malowniczej miejscowości niedaleko Nowego Sącza, studiuje w Krakowie na AGH.
Jeśli chodzi o mój nick, jest to fragment tekstu piosenki Jima Morisona, no i przypadł mi do gustu

"I am the Lizard King
i can do anything"



Uwielbiam muzykę i zawsze znajde czas żeby o niej porozmawiac :], lubię czytać książki, chociaż ostatnio nie mam na to czasu niestety. No i oczywiści przepadam za dobrym wciągającym filmem lub też serialem.
Jeśli chodzi o metina to jestem zawsze do Waszych usług . od początku mojej gry szukałem dobrej gildii w której coś się dzieje, do tej pory poszukiwania były poraszką. Do czasu gdy znajomy z którym wraz z Marzeną (Farien), graliśmy dostał się w te szeregi, mowa o Heksiu :D.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć nam wielu przegranych wspólnie godzin w metinie oraz szybkiego zdobywania doświadczenia wraz z wspaniałym ekwipunkiem
Pozdrawiam Łukasz

Offline

 

#8 2009-07-27 07:23:12

jony98

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

Elo nazywam sie Sylwek, moja żonka Mirela, a córka Sandra.Mieszkamy w Chorzowie koło Katowic.
W Metina gram ok 5 miesiecy,żonka tez,lecz na Gromo.Pracuje przy produkcji półproduktów dla cukierni i piekarni.Metin dla mnie jest odskocznia od szarej rzeczywistosci.Poznałem tu wielu fajnych ludzi,lecz nie tylko.
Pozdrawiam Wszystkich graczy rzycze 99lv i dobrej zabawy.

Offline

 

#9 2009-07-29 11:51:55

HEKSIO2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

CZEŚĆ WSZYSTKIM . mój nik to HEKSIO2  MAM 36 LAT . MIESZKAM NA MAZURAH NARAZIE MAM MAŁY LVL ALE SIĘ POSTARAM ZROBIĆ dobra dość gadania i do roboty :angel:

Offline

 

#10 2009-07-31 17:05:41

dzas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

czesc nazywam sie dzas(zosia)mam 17lat i ucze sie dalej:) mieszkuje okolice szczecina woj.zachodnio pomorskie:) lubie dobry film i zabawe:) od dluzszego czasu szukalam dobrej gildi lecz na marne to wychodzilo :( Bo albo mnie oszukiwali lub wykozystywali a ja sie nato nabieralam  poniewaz mam dobre serce:D Lecz wiem ze tu bede mogla sie zwrocic z kazdym zapytaniem dowaz wydajecie sie bardzo sympatyczni <twierdze to po waszych wypowiedzach> :D i zycze duzego expa:)

ps . sluze rada i porada walcie jak dym:)

Offline

 

#11 2009-08-08 14:44:39

BoginijSexu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZAPOZNAWAJKA

Witam... Nazywam się Roxana. Mam 14lat, i mieszkam w Radomiu. Lubię grać w piłkę nożną (gram czasami z chłopakami oczywiście metalowe korki są potrzebne...;p) Gram w metina od 6 mies obecnie mam  46lvl... Niestety, gdy wbiłam 54lvl okradli mnie i postanowiłam zacząć od nowa...


Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorinis-life-rp.pun.pl www.necrosis-ashamani.pun.pl www.managerleaguev3.pun.pl www.dogsofwars.pun.pl www.menele.pun.pl